Оренда сервера,
Відчуйте надійність та масштабованість!

Оренда сервера за вигідною ціною - це безпека, продуктивність та необмежений трафік. Доступні ціни та доступні ІТ-рішення для вашого бізнесу. Оптимізуйте свої онлайн-діяльності з сьогоднішнім використанням відділеного сервера!

<span>Оренда сервера, </span></br> Відчуйте надійність та масштабованість!

Оренда сервера це максимальна продуктивність та безпека!

Отримайте вигоду з Виділеного сервера від InnovaHosting і насолоджуйтеся високоякісними рішеннями для хостингу за неперевершенною ціною. Забудьте про лаги та повільне завантаження веб-сайту - наш Виділений сервер гарантує покращену продуктивність. Це ідеальний вибір для бізнесів, які пильно стежать за витратами і шукають перший клас хостингу.

Додаткові Опції

Додаткові Опції
Додаткові IP-адреси:

до 8 IPv4

Резервне копіювання VPS:

Через FTP/NFS

Subnet announcement:

50€ setup, 20€/month

Advanced support:

40€/ora

Операційні системи

Виберіть послуги з адміністрування серверів для необхідної операційної системи.

dedicated server almalinux
dedicated server debian
dedicated server ubuntu
dedicated server centos
windows desicated server
proxmos hosting dedicated server
vmware dedicated server

Методи оплати

bank-transfer
visa
mastercard
bitcoin
qiwi

Розкрийте потенціал: Відкрийте переваги наших присвячених серверів за доступною ціною.

Насолоджуйтесь найкращою вартістю для свого інвестування з нашими пропозиціями з недорогими відділеними серверами. Вигоди від швидкої підтримки 24/7, серверів HP Gen9 і Gen10, активного захисту від DDoS, наших власних дата-центрів у Кишиневі і Бухаресті, та можливості вибору місця розташування сервера в Кишиневі, Молдові, або Бухаресті, Румунія. Насолоджуйтесь миттєвою швидкістю Інтернету до 10 Гбіт/с та легко оновлюйтеся до більш потужного сервера. Розблокуйте неперевершену продуктивність за доступною ціною.

Доступна продуктивність

Орендуйте виділений сервер від InnovaHosting.NET та насолоджуйтеся високоякісними рішеннями для хостингу за неперевершеною ціною. Отримайте кращу продуктивність веб-сайту, завдяки InnovaHosting, проблеми з зависанням і повільним завантаженням стануть минулим. InnovaHosting - один із найкращих способів забезпечити максимальну безпеку. 

Доступна продуктивність

Підтримка 24/7

Користуйтеся швидкою та надійною підтримкою для оренди сервера за доступною ціною. Через квитки, телефон або чат, ми гарантуємо вам простий та зручний хостинг. Ваш сервер залишається в мережі та працює без перерви завдяки швидким відповідям наших експертів.

Підтримка 24/7

Найсучаснішому Апаратному

Відчуйте найкращі показники продуктивності - наші сервери HP Gen9 та Gen10 надають вам потужність обробки та надійність, яку ваш бізнес потребує. З сучасним апаратним забезпеченням від InnovaHosting ваш веб-сайт отримає надзвичайно швидку завантаження та покращену обробку. Шукаєте доступні та високоякісні рішення для хостингу? Оренда сервера - ідеальне рішення!

Найсучаснішому Апаратному

Високий Рівень Безпеки

DDoS-атака - це кібератака, в якій велика кількість пристроїв або комп'ютерів координовано використовуються для одночасного завантаження онлайн-ресурсу. InnovaHosting захищає ваші онлайн-активи за допомогою захисту від DDoS та гарантує, що відділенний сервер захищений від вірусних атак і надає безперебійні послуги.

Високий Рівень Безпеки

Сервер з Гнучким Розташуванням

Виберіть оренду сервера за доступною ціною в Кишиневі, Республіка Молдова, або Бухаресті, Румунія, та насолоджуйтеся швидкістю Інтернету до 10 Гбіт/с (доступно за додаткову плату). Легко оновлюйтеся на більш потужний сервер по мірі зростання ваших потреб.

Сервер з Гнучким Розташуванням

Що таке Виділений сервер?

Виділений сервер це вид хостинг-послуги, де клієнт орендує цілий сервер, не ділить його з іншими користувачами. Це дозволяє максимально контролювати сервер, включаючи налаштування та встановлення програмного забезпечення. Оренда сервера пропонує покращену продуктивність, підвищену безпеку та спеціалізовану технічну підтримку порівняно з іншими варіантами хостингу.

Переваги оренди виділеного сервера

 1. Покращена продуктивність та гнучкість.
 2. Повний контроль над сервером та його ресурсами.
 3. Підвищена безпека.
 4. Персоналізована технічна підтримка.
 5. Доступні цінові пропозиції.
 6. Налаштовані ІТ-рішення для потреб бізнесу.
 7. Збільшена надійність та масштабованість.
 8. Ізоляція ресурсів та зниження ризику відмов.
 9. Здатність обробляти великі обсяги трафіку.
 10. Покращені можливості брендінгу за допомогою власних доменів та IP-адрес.
 11. Плани хостингу виділеного сервера.

Приєднуйтесь до нашої Програми Партнерства для Оренди Сервера!

Отримайте доступ до цілої низки ексклюзивних переваг, які допоможуть вам створити успішний бізнес. Рекомендуйте оренду сервера від InnovaHosting більшій кількості осіб і отримайте 5% комісії від вартості кожної операції, проведеної цими клієнтами. Чим більше ви рекомендуєте, тим більше ви заробляєте, це настільки просто.

Приєднуйтесь зараз
earth

Ви не знайшли те, що шукали?

Звертайтеся до відділу продажів, щоб обговорити з найпрофесійнішою командою в галузі.

email

Вони довіряють нам.

bmw
protv
bomba
air-moldova
bacio-di-bolle
microinvest

Що кажуть клієнти про нас.

×